آموزش مشاهده و دانلود فیش حقوقی

1- جهت مشاهده فیش حقوقی پس از ورود به سایت از طریق آدرس firuzgol-kh.ir در منوی بالا سایت بر روی ورود به حساب کاربری کلیک کنید.

2- سپس کد تفضیلی خود (که در فیش حقوقی های گذشته شما به صورت 3 یا 4 رقمی درج شده است) به عنوان نام کاربری (شماره 1) و کد ملی به عنوان رمز عبور ( در صورتی که رمز شما تغییر نکرده است) (شماره 2) وارد کرده ، بر روی دکمه ورود به سایت (شماره 3) کلیک کنید. در صورتی که شماره همراه خود را قبلا در سامانه ثبت کرده باشید میتوانید با شماره موبایل و رمز عبور یا شماره موبایل و رمز یک بار مصرف وارد شوید. برای ورود با موبایل و رمز یک بار مصرف شماره همراه خود را وارد کنید (شماره 1) سپس بر روی ورود با رمزعبور یکبار مصرف (شماره 4) کلیک کنید. در مرحله بعد کدی که برایتان ارسال می شود را وارد کرده و وارد حساب کاربری می شوید.

3- در صورتی که برای بار اول وارد حساب کاربری خود می شوید باید یک رمز عبور قوی شامل حروف کوچک و بزرگ اعداد و کاراکتر های ویژه وارد نموده و بر روی به روزرسانی رمز عبور کلیک کنید. توجه داشته باشید نوار سنجش رمز عبور به حالت سبز رنگ تغییر کند.

4- در صورتی که شماره موبایل شما ثبت نشده باشد در اولین ورود باید شماره موبایل خود را ثبت و تایید نمایید. شماره همراه خود را وارد نموده و ثبت موبایل را بزنید، در مرحله بعد کدی که برای شما ارسال می شود را وارد نموده

4- حالا برای مشاهده یا دانلود فیش حقوقی وارد صفحه https://firuzgol-kh.ir/panel شده یا در صفحه اصلی سایت شرکت بر روی پیشخوان کلیک کنید.

5- در صفحه باز شده در منو روی فیش حقوقی کلیک نموده و در صفحه باز شده دانلود فیش حقوقی برای ماه مورد نظر خود را کلیک کنید.

ویدئو آموزشی ورود و دریافت فیش حقوقی

در صورت داشتن هر گونه سوال یا مشکل در هر یک از مراحل با پشتیبانی فنی سایت در واتساپ با شماره 09158282780 تماس حاصل فرمائید.

اسکرول به بالا